www.notbu.net sitesinin tüm hakları site idarecilerine aittir. Lütfen bu sözleşmeyi dikkatlice okuyun. Sitemizi kullanmaya başladığınızdan itibaren aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız. Notbu.net yöneticisi arada değişiklikler yapabilir. Kullanım şartlarını bu yüzden periyodik olarak gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Kullanım şartlarına uymayacağınızı düşünüyorsanız sitemizi kullanmayı bırakabilirsiniz.

Telif Hakları

www.notbu.net sitesinin tüm hakları site sahiplerine aittir. Bu sitede yazılmış olan içerikler, logo vb. tasarımlar izinsiz kullanılamaz. Eğer içerisindeki yazıları kullanmak istiyorsanız aynen değiştirmeden ve kaynak belirterek kullanabilirsiniz. Ancak logo vb. tasarımları kesinlikle kullanmanıza izin veremeyiz. Yazılarımızı paylaştığınızda da admin[at]notbu.net  adlı e-posta adresinizden bize bildirirseniz seviniriz.

Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

Kullanım koşulları tarafımızca değiştirilebilir. Bu yüzden periyodik olarak kullanım koşullarını gözden geçirmenizi tavsiye etmekteyiz. Bu koşullar notbu.net sitesinin herhangi bir sebep göstermeden, önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılar

www.notbu.net üçüncü bir siteye link verebilir. Bu linklerin amacı reklam yada sizlere daha iyi bilgi vermek içindir. Üçüncü linklerden notbu.net sitesi kesinlikle sorumlu değildir. Link verilen site sahibi kendi sitesini istediği doğrultuda değiştirebilir, düzeltebilir. Ancak sizlere şunu belirtmeliyiz ki kesinlikle size zarar verecek sitelere link çıkışı yapılmaz. Bu konuda rahat olabilirsiniz.

Kullanıcı Bilgileri Hakkında

Kullanıcılar iletişim bölümünden yada yorum bölümünden tehdit içerikli mesajlar, küfür, hakaret etme hakkı yoktur. Böyle bir durumda hakaret edilen kişi yasal işlemlere başvurabilir.

Hak ve Sorumluluklar

www.notbu.net sitesindeki içerikler sürekli olarak kontrol edilmektedir. Yönetici istediği takdirde sayfaları, yazıları değiştirebilme ve silme hakkına sahiptir.

www.notbu.net sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan Mehmet Arslan’a aittir. Sitemize zarar verecek bir uygulama yapmadığınız takdirde rahatlıkla sitemizde gezinebilirsiniz. İzinsiz kullanımı ve siteye zarar verecek uygulamalar kanunlarla yasaklanmıştır.